fbpx

Cypr nie zorganizuje meczu piłki nożnej

Cypr odrzucił prośbę Grecji o organizację meczu finałowego w piłce nożnej!

Cypryjska policja odrzuciła wniosek greckich władz piłkarskich o zorganizowanie finału pucharu na wyspie, kilka dni po tym, jak greckie media poinformowały, że umowa została już zawarta. Władze w Nikozji stwierdziły, że nigdy nie otrzymały prośby.

W komunikacie policja poinformowała, że ​​sprawa była szeroko dyskutowana, gdy tylko media upubliczniły ją.

W tym celu zwrócono się oficjalnie do greckiej policji o dane i informacje dotyczące niebezpieczeństwa meczu piłki nożnej – powiedział przedstawiciel policji

Na podstawie informacji, które otrzymała cypryjska policja, wniosek o zorganizowanie meczu na wyspie został odrzucony ze względu na zachowanie porządku publicznego.

W poniedziałek doszło do zamieszania co do tego, czy finał greckiego pucharu w piłce nożnej odbędzie się na Cyprze. Grecka prasa poinformowała, że ​​mecz odbędzie się na wyspie, ale zarówno minister sprawiedliwości Anna Procopiou, jak i rzecznik policji Christos Andreou powiedzieli, że nie żaden wniosek w tej sprawie nie wpłynął do cypryjskich władz.

Słyszeliśmy o tym tylko z prasy – powiedział Andreou w CyBC.

Minister sprawiedliwości nie stwierdziła wtedy wprost, że Cypr zgodzi się na grę Grecji, sugerując jednocześnie, że lokalne władze próbują już opanować zapędy cypryjskich kibiców.

Wyobrażacie sobie co by się działo na wyspie gdyby miał tutaj odbyć się finał greckiego pucharu w piłce nożnej?


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!