fbpx

Cypr last minute

Cypr last minute? Zdecydowaliście się na cypryjskie wakacje w ostatniej chwili? Czasami to się opłaca. Wystarczy dobrze przeszukać internet aby znaleźć ofertę wypoczynku w dobrej cenie.

Trochę poszperaliśmy i znaleźliśmy całkiem niezłe oferty. Znaleźliśmy oferty do 1500 zł za osobę. Są to propozycje zarówno bez wyżywienia (czyli sam przelot i noclegi) jak i ciut droższe zawierające wyżywienie HB (half board czyli śniadania i kolacje) jak i z pełnym wyżywieniem FB (full board). Trudno jest znaleźć All Inclusive, ale jeśli ktoś się będzie starał to takowe także znajdzie.

Zobaczcie najtańsze cypryjskie oferty last minute z travelplanet.pl >>>

Porównując oferty zwróćcie uwagę na długość pobytu. Porównując ceny ofert 7. i 14. dniowych różnica w cenie jest naprawdę niewielka bo wynosi około 400-500 zł. Jeśli więc uda Wam się wynegocjować z pracodawcą dłuższy urlop warto z takiej oferty skorzystać aby wykupić Cypr last minute

Zobaczcie oferty do 14 dni tutaj >>>

Jak już pisaliśmy wcześniej droższe są oferty All Inclusive, ale ich ceny i tak są relatywnie niskie (mowa oczywiście o last minute) i zaczynają się od 2800 zł za osobę.

Zobaczcie oferty All Inclusive tutaj >>>

Znajdzie się coś także dla tych, którzy preferują samodzielne zorganizowanie wypoczynku. Biletów czarterowych dużo nie ma w systemie, znaleźliśmy jednak takie za 880 zł z Katowic do Larnaki i z powrotem. Jeśli więc chcecie sami zorganizować swój wyjazd – kupujcie śmiało:

Tu kupicie bilety czarterowe z Katowic >>>

Dużo więcej jest dostępnych biletów, które trudno nazwać last minute gdyż oferowane są na przeloty na koniec sierpnia a także na wrzesień. Cena jest atrakcyjna – 834 zł za osobę w dwie strony z wliczonym bagażem podręcznym i rejestrowanym do 20 kg. Dostępne są zarówno wyloty z Warszawy jak i Katowic.

Zobaczcie bilety na czartery z Warszawy i Katowic na pobyt 7. dniowy >>>

Zobaczcie bilety na czartery z Warszawy i Katowic na pobyt 14. dniowy >>>

Oczywiście w przypadku samodzielnego planowania urlopu ważne jest także cena noclegów. Aktualnie można kupić noclegi rabatem do 40% na hotels.com (zobaczcie tutaj >>>), ale naszym zdaniem najlepiej jest porównać ceny wszystkich firm, oferujących noclegi korzystając z TripAdvisor (zobaczcie tutaj >>>).


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!