Cypr jest wprost idealny na urlop

Nie tylko Polacy kochają Cypr – dla Brytyjczyków jest on stosunkowo tani i znajduje się wśród kierunków z najlepszymi cenami.

Brytyjska lista kierunków turystycznych o najlepszej wartości (best value) obejmuje także Cypr – wzięto pod uwagę koszt produktów, w tym żywności i napojów.

Według barometru na rok 2024 rejestrującego koszty określonych produktów w różnych lokalizacjach Cypr znalazł się w pierwszej dziesiątce krajów uznawanych za miejsca docelowe o najlepszych cenach

Pafos znalazło się na 10. miejscu, a całkowity koszt określonej grupy produktów wyniósł 73,32 GBP, co oznacza spadek o 6,8% w porównaniu z ubiegłorocznym barometrem.

Jednocześnie Cypr znajduje się w pierwszej piątce europejskich kierunków turystycznych o „najlepszej wartości” i wraz z Portugalią znajduje się w najlepszych europejskich opcjach dla podróżnych poszukujących tanich opcji docelowych.

A jakie są ceny w Pafos?

Cena filiżanki kawy filtrowanej wynosi 2,59 GBP, butelka lokalnego piwa o pojemności 330 ml kosztuje 2,64 GBP, a napój bezalkoholowy Coca-Cola/Pepsi o pojemności 330 ml kosztuje 1,74 GBP.

Kieliszek wina o pojemności 175 ml kosztuje 3,43 funta, a 1,5-litrowa butelka wody kosztuje 0,40 funta. Trzydaniowy posiłek kosztuje średnio 50,64 GBP.

Kupno 200 ml kremu przeciwsłonecznego w supermarkecie to wydatek 8,13 GBP, a środka odstraszającego owady 3,73 GBP.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading