fbpx

Cynthia w półfinale!

Ostatnio Cynthia zdobyła 85% głosów na TAK i usiadła na gorącym krześle. Jednak dzięki dogrywce przeszła dalej i dostała się do półfinału programu. Czy teraz znowu pomożecie jej wygrać? Cynthia liczy na Wasze głosy – musimy się zmobilizować i głosować na nią!

Już dziś o 21:00 RISING STAR w greckiej telewizji ANT1. Bardzo liczy na Waszą pomoc w głosowaniu. Jest najmłodszą uczestniczką tego programu! Możecie ją oglądać na żywo także w Polsce i na Cyprze!

Jeśli macie czas czy możecie pomóc w głosowaniu na Cynthie. Głosowanie odbywa się za pomocą aplikacji z Google Play o nazwie Rising Star Greece (aplikacja dostępna jest tutaj). Aplikacja i głosowanie jest darmowe. Program można oglądać także na naszej stronie tutaj w specjalnej transmisji na żywo od godziny 20:30. Głosować należy podczas wykonywania piosenki – a najlepiej na samym jej początku bo transmisja danych trochę trwa (zielony guzik jest na tak chociaż po grecku brzmi to trochę dziwnie “nei”). Z tego co zauważyliśmy aby pomóc

Cynthii trzeba glosować na NIE na wszystkich pozostałych – wtedy ich procent głosów na tak się obniża i zwiększa szanse Cynthii. Bądźmy szczerzy na tym właśnie nam zależy!

Oto jak wyglądał jej ostatni występ.

https://youtu.be/I8mVdCVFfNE?t=2m15s

A tak zaśpiewała w dogrywce:

https://youtu.be/Acjfsa2upHQ?t=2m6s

Szczegółowo o tym jak wyglądają zasady programu opisaliśmy tutaj.Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!