fbpx

Cynthia wystąpi w duetach!

Zasady w Duetach sa takie same jak w Duels – czyli Duet przeciwko duetowi i ten który zdobędzie więcej punktów ten przechodzi.

Już dziś o 21:00 Duety RISING STAR w greckiej telewizji ANT1. Bardzo liczy na Waszą pomoc w głosowaniu. Jest najmłodszą uczestniczką tego programu! Możecie ją oglądać na żywo także w Polsce i na Cyprze!

Jeśli macie czas czy możecie pomóc w głosowaniu na Cynthie. Głosowanie odbywa się za pomocą aplikacji z Google Play o nazwie Rising Star Greece (aplikacja dostępna jest tutaj). Aplikacja i głosowanie jest darmowe. Program można oglądać także na naszej stronie tutaj w specjalnej transmisji na żywo od godziny 20:30. Głosować należy podczas wykonywania piosenki – a najlepiej na samym jej początku bo transmisja danych trochę trwa (zielony guzik jest na tak chociaż po grecku brzmi to trochę dziwnie “nei”). Z tego co zauważyliśmy aby pomóc Cynthii trzeba glosować na NIE na wszystkie pozostale duety – wtedy ich % glosow na tak sie obniża i zwiększa szanse Cynthiii. Bądźmy szczerzy na tym właśnie nam zależy!

Oto jak wyglądał jej ostatni występ.

https://youtu.be/SB37Gpy2S3o?t=3m

Szczegółowo o tym jak wyglądają zasady programu opisaliśmy tutaj.

Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!