Cristiano Ronaldo inwestuje w Pafos

Gwiazda futbolu Cristiano Ronaldo zainwestował w grę wideo o tematyce piłkarskiej, stworzoną przez firmę z Pafos

Ronaldo należy do grupy inwestorów, która niedawno zobowiązała się zainwestować ponad 40 milionów dolarów w rozwój nowej gry, która według Strikerz Inc, chce wywrzeć znaczący wpływ na sposób interakcji fanów piłki nożnej ze światem gier.

Według Strikerz Inc inwestycja ta stanowi kamień milowy dla zespołu stojącego za UFL, łączącego nowy, ekscytujący projekt z jedną z największych gwiazd futbolu na świecie.

Oczekuje się, że Ronaldo, który prowadzi najpopularniejsze konto na Instagramie z ponad 614 milionami obserwujących i który zdobył wiele tytułów piłkarskich, pomoże w kształtowaniu rozwoju gry w ramach misji zespołu UFL polegającej na ustanowieniu nowego standardu wciągających gier piłkarskich.

Ikona sportu zdobyła tytuły mistrzowskie dla Juventusu, Realu Madryt i Manchesteru United, a obecnie gra w drużynie Al-Nassr FC.

Jestem podekscytowany możliwością bycia częścią tego projektu, ponieważ UFL może stać się nowym gatunkiem w grach piłkarskich” – powiedział Ronaldo.

Chociaż oficjalna data premiery nie została jeszcze ogłoszona, okazało się, że jesienią tego roku rozpoczęła się faza zamkniętych testów gry.

UFL będzie dostępne na najnowszych modelach Playstation i Xbox.

Obecnie grę można znaleźć i dodać do listy życzeń w PlayStation Store i Microsoft Store.

Twórcy zapewnili, że gra będzie dostępna za darmo, z regularnie dodawanymi nowymi funkcjami i aktualizacjami, bez obowiązkowych opłat i opłat rocznych. Gra została zaprojektowana tak, aby była grą fair-to-play, kładącą nacisk na podejście oparte na umiejętnościach i zerową opcją pay-to-win.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!