City of Dreams Mediterranean otworzy się w przyszłym roku?

Pandemia i wojna – to główne problemy z jakimi zmaga się chiński inwestor w Limassol

Prezesa Melco, Lawrence Ho twierdzi, że otwarcie City of Dreams Mediterranean zostało przełożone na początek drugiego kwartału przyszłego roku.

Przypomnijmy, że z ostatnich wypowiedzi przedstawicieli inwestora wynikało, że kompleks hotelowy z kasynem otwarty zostanie w listopadzie tego roku. Zdaniem prezesa w realizacji planów przeszkodziła pandemia oraz wojna w Ukrainie która spowodowała zawirowania w dostawach potrzebnych materiałów do budowy.


Podczas prezentacji wyników finansowych spółki prezes zastrzegł, że to nie jest ostateczny i pewny termin otwarcia kompleksu.

City of Dreams Mediterranean to 14. piętrowy, pięciogwiazdkowy hotel, który będzie oferował wyjątkową kombinacje udogodnień, strefy rozrywki z najnowocześniejszymi automatami do gier, salami konferencyjnymi i wystawowymi, obiektami sportowymi, amfiteatrem na świeżym powietrzu. Znajdą się tam także park rozrywki, restauracje i luksusowe sklepy.

Przypomnijmy, że w kompleksie znajdzie zatrudnienie kilka tysięcy osób, kolejnych kilka znajdzie pracę w firmach, które będą dostawcami i podwykonawcami.

Na inwestycji skorzysta także Cypr – pierwsze wyliczenia wskazują, że podwojone zostaną wpływy budżetowe z podatku od wygranych i gier.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading