City of Dreams gotowe na otwarcie

Melco poinformowało, że 10 lipca 2023 roku zostanie otwarty City of Dreams – jedyny taki kurort w Europie

Otwarcie City of Dreams w Limassol z cała pewnością jeszcze bardziej zmieni zasady gry na Cyprze. Będzie to jedyny tego typu ośrodek nie tylko na Cyprze ale także w całej Europie.

Pierwsze przedsięwzięcie Melco w Europie, City of Dreams Mediterranean będzie miało 500 pokoi gościnnych i apartamentów, w tym największy apartament prezydencki na wyspie. Obiekt zajmuje powierzchnię 7500 metrów kwadratowych, a wszystkie pokoje dysponują prywatnymi balkonami z widokiem na słone jezioro Akrotiri, pasmo górskie Troodos i plażę Lady’s Mile.


Oczywiście w resorcie dostępne będzie kasyno pełne gier stołowych, wyznaczonej strefy pokera, najnowocześniejszych automatów do gry i rozrywki na żywo.

Zainteresowani będą mogli zorganizować w obiekcie także targi, konferencje czy wesela „każdej wielkości” – znajdziemy tam wielką salę balową mogącą pomieścić ponad 1000 gości, wielofunkcyjne centrum, najnowocześniejsze sale konferencyjne oraz amfiteatr w stylu rzymskim.

Przestrzeń do organizacji imprez pod dachem i na zewnątrz ma łącznie 8 000 metrów kwadratowych i obejmie największy na Cyprze kompleks basenów wypoczynkowych, park rozrywki z tyrolką, strefą trampolin i Waveriderem. Klub dziecięcy „Kid’s City” oferuje kreatywne i wciągające zajęcia dla dzieci w wieku 4-12 lat.

Gości z całą pewnością nie zabraknie, pracy także.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading