fbpx

Ciasta od Martina – polskie wypieki na Cyprze

Ciasto domowej roboty kojarzy nam się z domowym ogniskiem. Uroczystości rodzinne pachnące sernikiem czy drożdżowym ciastem. 

Kiedy mowa o polskich wypiekach, dieta musi wziąć wolne a my koniecznie musimy zanurzyć się we wspomnieniach ze wspólnych imprez z bliskimi, podczas których nasze podniebienia doznają rozkoszy.

Czy z zapracowania lub braku czasu (czytaj lenistwa), musimy odmawiać sobie powrotu do niezapomnianych chwil i ulubionych smaków, bo sami przyznacie że polskie choć smaczne, jest też czasochłonne? Już nie! Ponieważ na wprost zaspokojeniu waszych kubków smakowych wychodzi Martin. 

Martin jest cukiernikiem z wykształcenia i z pasji. Od kilku lat wykonuje domowe polskie ciasta na zamówienie. Pączki, faworki,  makowce, mazurki, serniki i co tylko sobie wymarzycie.  Martin zajmuje się też przygotowywaniem tradycyjnych polskich dań, takich jak na przykład bigos, którego na naszych stołach nie może zabraknąć w każde święta.  

W większości polskie produkty wykorzystywane w kuchni Martina, sprawiają że zwykły posiłek jest prawdziwą ucztą dla zmysłów. 

Polskie dania są bardzo popularne również wśród Cypryjczyków, którzy chętnie korzystają z usług Martina, z polecenia od Was, ponieważ wielu miało już okazję spróbować jego sztuki kulinarnej. 

Pączki w jego wykonaniu próbował już chyba każdy, kto choć raz zagościł na cypryjskiej edycyji WOŚP w Limassol. Sekcja ze słodyczami to Wasz numer jeden. 

Martin pracuje w Limassol. Wcześniej korzystał z usług kurierskich by dotrzeć do klientów na terenie Cypru. Niestety okazują się one zawodne, jeśli chodzi o delikatne wyroby. Z uwagi na to, lub do uzyskania innej oferty transportowej, odbiór niektórych wypieków i dań odbywa się bezpośrednio u niego.

Podkreślmy jeszcze że dania i wypieki na zamówienie, mogą być modyfikowane przez Martina na waszą prośbę. To szczególnie ważne dla alergików czy wegetarian. 

Martin  (+357) 965 13 797


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!