Ceny mieszkań w Limassol dalej rosną!

Ceny mieszkań w Limassol dalej rosną!
Czynsze w Limassol wzrosły minimum o 25%!

Jeśli wcześniej 2. osobowe mieszkanie wynajmowaliśmy za średnio 400€, teraz zapłacimy 500. A jeśli mieszkacie przy morzu do tej ceny dodajcie sobie 30%.

Wielu z was prawdopodobnie dostało w tym roku podwyżkę za czynsz. Oferty w internecie dla Limassol to od 1000 do 2500 euro za dwójkę. Hitem w sieci jest zdjęcie lepianki w okazyjnej cenie 1780 euro. Oto odpowiedź internautów na te cenowe szaleństwa:


Cena mieszkania w pobliżu uniwersytetu to około 600€. Dla porównania – sąsiedztwo Cypryjskiego Uniwersytetu Technologii to cena 750 euro.

Limassol to miasto tętniące życiem, które daje prace. Międzynarodowy port, tysiące firm finansowych. Miasto zarabia na siebie. Limassol jest też sercem paszportowego raju. Paszport za inwestycje. To przywilej dla zamożnych.

Za 2 miliony euro możecie stać się Cypryjczykami. Ale jest haczyk. 500 tys wydacie na siebie. Czyli musicie mieć lokum.Dlatego ceny są wygórowane.

A kto kapitału nie ma musi wynajmować. Jest zatem popyt na czynsze a co idzie w parze? Popyt na czynszowe podwyżki. Nic więc dziwnego, że ostatnio zakupy nieruchomości to aż 80% mieszkania, a tylko 20% domy.

Mieszkanie łatwiej wynająć a kaska leci.

Skomentuj