Centrum piłkarskie Agia Napa?

Ponad 200 różnych drużyn piłkarskich będzie ćwiczyło w okresie zimowym na Cyprze. Najlepsze warunki do zorganizowania zimowych zgrupowań piłkarskich ma Agia Napa. Trwają tam własnie inwestycje poprawiające już istniejącą infrastrukturę piłkarską. Przewidywany koszt inwestycji to ponad 200 000€. Większość z nich zostanie zakończone lada chwila tak aby mogły służyć już podczas pierwszych zgrupowań.

Ronaldo raczej nie spotkacie

Na piłkarskie zimowe zgrupowania przyjeżdżają na Cyprze przybędą piłkarze z wielu krajów. Z Polski pojawią się między innymi Lech Poznań, Pogoń Szczecin, Arka Gdynia i Wisła Płock. Być może pojawią się jakieś piłkarskie gwiazdy. O tych pokroju Ronaldo czy Lewandowskiego raczej można tylko pomarzyć, ale inne będziecie mogli spotkać na ulicach i plażach Agia Napy.

Lewandowski raczej nie przyjedzie na Cypr

Chyba Cypryjczycy poszli po rozum do głowy i dzięki temu hotele w Agia Napie nie będą, tak jak do tej pory, stały zimą puste. Ludzie będą mieli zatrudnienie a to jest najważniejsze. Do tej pory większość pracowników zimę spędzała na „kuroniówkach” teraz być może to się zmieni.

Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading