fbpx

Céline Dion wystąpi na Cyprze za dwa lata (film)

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Koncert w Nikozji, który planowo miał się odbyć w ubiegłym roku, został ostatecznie przesunięty na czerwiec 2023

Przypomnijmy, że początkowo koncert miał odbyć się w sierpniu ubiegłego roku, jednak ze względu na pandemię został przesunięty na czerwiec tego roku. Niestety, Céline Dion na swoim profilu na Facebooku poinformowała o kolejnym przesunięciu terminu całej trasy koncertowej:

Przypomnijmy, że sprzedaż biletów rozpoczęła się już w październiku 2019 roku, najtańsze można było w przedsprzedaży kupić za około 120€. Z informacji udostępnianych przez organizatora koncertu w Nikozji wynikało, że bilety “rozchodzą się” jak ciepłe bułeczki.

Niestety, nie wszyscy mogą sobie pozwolić na kolejne czekanie na występ gwiazdy, wiele osób wychodzi z założenia, że trudno w obecnej sytuacji zaplanować sobie najbliższe kilka miesięcy a co dopiero lata. Organizator odmawia jednak zwrotu pieniędzy za bilety.

Sprawą zwrotu pieniędzy za bilety zajęło się stowarzyszenie konsumenckie uznając, że tak długi okres oczekiwania na koncert jest podstawą do rezygnacji z koncertu. Stowarzyszenie prosi konsumentów, którzy chcą zwrotu pieniędzy, o podanie nazwiska i numeru kontaktowego lub adresu e-mail wraz z liczbą biletów i ich wartością na adres [email protected]


foto: materiały prasowe organizatora koncertu


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!