fbpx

Cebulski, Cugowski i Zdrójkowski – razem, dla Was na Cyprze!

Specjalnie dla Was na Cypr zaprosiliśmy trzech aktorów i wokalistów młodego pokolenia.

Tego typu wydarzenie organizujemy po raz pierwszy, szczerze powiedziawszy obawiamy się czy wszystko pójdzie zgodnie z planem. Wcześniej byliśmy jedynie współorganizatorami, teraz wszystko spadło na nasze barki.

Oczywiście, w organizacji pomagają nam zaprzyjaźnione polskie firmy – Mayfair Hotel, BlueNet oraz CTT Rentals…

Udało nam się zaprosić trzech młodych chłopaków z Polski na jeden, wyjątkowy koncert. Wyjątkowy pod wieloma względami. Panowie po raz pierwszy wystąpią wspólnie i po raz pierwszy wystąpią na Cyprze. Zaśpiewają największe przeboje – nie tylko te polskie ale także zagraniczne.

Wszyscy są aktorami, z całą pewnością potrafią jednak nieźle śpiewać co udowodnili w kolejnych edycjach programu Twoja Twarz Brzmi Znajomo.


Z naszego zaproszenia skorzystali: Patryk Cebulski (znany między innymi z seriali Barwy Szczęścia, Kuchnia oraz Kowalscy kontra Kowalscy) Krzysztof “Chris” Cugowski (znany między innymi z seriali Leśniczówka oraz Bridgertonowie, wraz z ojcem i braćmi nagrał także album Zaklęty Krąg) oraz Jakub Zdrójkowski (znany między innymi seriali Rodzina zastępcza plus oraz Kowalscy kontra Kowalscy).
Patryka i Krzysztofa mogliście oglądać także w programie Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jakub z kolei wystąpił w Ninja Warrior Polska.

Panowie ostrzegli, że zamierzają wraz z Polakami mieszkającymi na Cyprze po prostu się świetnie bawić.

Z całą pewnością możecie spodziewać się wzajemnych interakcji, być może nawet wspólnego śpiewania.

Summer Party odbędzie się w nowym Sport Barze w hotelu – ilość miejsc jest więc ograniczona. Bilety można kupić przez internet klikając w link https://cypr24.net/product/summer-party-2022/ lub dokonać rezerwacji telefonicznej pod numerem 97 873 156. W miarę dostępności miejsc będzie można także zapłacić przy wejściu.

Mamy zapewnienie przedstawicieli hotelu, że będzie można kupić w trakcie imprezy także polskie jedzenie – bar ma także zostać świetnie zaopatrzony we wszelkiego rodzaju napoje, także te z Polski.

Czekamy na Was z niecierpliwością. Mamy nadzieję, że Polacy mieszkający lub właśnie wypoczywający na wyspie do nas dołączą.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!