Cablenet twierdzi, że już wszystko działa!

Cablenet przez ponad tydzień nie mógł się uporać z awarią jaka miała miejsce w ubiegłym tygodniu.

W piątek firma wystosowała specjalny komunikat, że wszystkie awarie zostały naprawione i sieć działa bez zarzutów. Zdaniem firmy, przy jej naprawie pracowało wielu specjalistów cypryjskich jak i specjalne ekipy z zagranicy.

Przypomnijmy, że zdaniem przedstawicieli firmy sieć została zaatakowana z zewnątrz co spowodowało jej uszkodzenie. Przez ponad tydzień abonenci Cableneta nie mieli dostępu do internetu, telewizji i telefonów. Jeżeli ktoś jednak miał szczęście mógł liczyć na dostęp do sieci, był on jednak znacznie spowolniony i całkowicie niezgodny z podpisanym planem taryfowym. Użytkownicy byli oburzeni.

Panie prezesie! Przeprosiny nie wystarczą! Należy się obniżenie opłat!

Zgodnie z prawem europejskim Cablenet ma obowiązek obniżenia abonamentu za okres kiedy usługi nie działały prawidłowo. Musicie jednak pamiętać, że aby tak się stało musicie złożyć specjalny wniosek. Wystarczy zwykłe pismo, w którym zażądacie obniżenia opłat w związku z niedotrzymaniem warunków umowy. Firma musi Wam takiego rabatu udzielić. Abonentowi przysługuje zwrot 1/30 miesięcznej opłaty abonamentowej oraz uprawnienie do żądania kary umownej w wysokości 1/30 miesięcznych opłat abonamentowych za każdy dzień bez usług.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading