Byliśmy na otwarciu polskiego sklepu w Limassol – zobaczcie

Zabawa pełną gębą, choć pogoda nie dopisała

Deszcz próbował popsuć imprezę, ale jak zapewnił Maciek – przez te kilka godzin nie będzie padać. I tak się stało.

Półki uginają się od sprowadzonego towaru. Można kupić wszystko i to w atrakcyjnych cenach. Możecie kupić nawet polski cukier czy wodę mineralną. Największym zaskoczeniem dla nas była jednak Coca-Cola w małych szklanych butelkach – też z Polski.

Jak zapewniają nas przedstawiciele sklepu – wszystko co tam znajdziecie jest „Made in Poland”. I to prawda – zwiedziliśmy sklep dokładnie.

Lodówki zapełnione: sery, kiełbasy, kaszanki, mleko, śmietana a nawet chleb – jednym słowem wszystko co można kupić w każdym sklepie w Polsce.

Każdy klient na powitanie dostał polskiego pączka – były świetne! Nie można było się powstrzymać aby nie wziąć następnego. Niestety, jak to powiedział jeden z klientów, minuta przyjemności i 500 kalorii w biodrach. No, ale cóż – czego nie robi się dla pączka. Niby już po ostatkach, ale te pączki to był strzał w dziesiątkę! A dzieciaki dostawały super maskotki – krowy.

Każdy klient losował nagrodę a każdy los coś wygrywał. To chyba pierwsza taka loteria – brak pustych losów. Kosze słodyczy, koszulki, a nawet Żubrówka – to tylko część nagród do wylosowania. Warto więc było coś kupić.

A po zakupach czas na grilla – marynowany boczek, karkówka, polska kiełbasa oraz, jak to na Cyprze, grillowane halloumi.

Zapraszamy Was do tego sklepu na zakupy – warto. Ceny są super w porównaniu z innymi sklepami, a wybór jest taki, że nie wiadomo co tu kupić…

Sklep będzie czynny codziennie oprócz niedzieli.

 


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue Reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!