Autobusem na wybory do Nikozji

Specjalny wyborczy autobus ruszy 15 października 2023 roku z Pafos przez Limassol do Nikozji

W związku z bardzo wieloma pytaniami dotyczącymi możliwości zorganizowania transportu do Nikozji w dniu 15 października 2023 na głosowanie w wyborach parlamentarnych, Polska Wspólnota na Cyprze (PCC) wspólnie z cypr24.eu organizuje autokar, który przewiezie zainteresowanych na głosowanie.

Przypominamy, że aby wziąć udział w wyborach należy zarejestrować się do głosowania lub posiadać odpowiednie zaświadczenie – dokładnie cała procedura została opisana tutaj.

Autokar wyruszy z Pafos o godzinie 11:00. Poniżej przedstawiamy orientacyjny rozkład jazdy:

PAFOS

  • Corallia (parking) – godz. 11:00
  • Leonardo Laura (bus stop) – godz. 11:10
  • Tomb of the King (parking) – godz. 11:15
  • King Evenue Mall – godz. 11:25
  • Veronica Hotel (bus stop) – godz. 11:30
  • Athena Beach (bus stop) – godz. 11:35
  • Phaethon Louis (bus stop) – godz. 11:40

LIMASSOL

  • Social Insurance (bus stop) – godz. 12:30
  • Agia Napa Church (bus stop Intercity) – godz. 12:35
  • dawny Debenhams (bus stop) – godz. 12:40
  • Russian Market (bus stop) – godz. 12:45
  • Apollonia Hotel (bus stop) – godz. 12:50
  • Navaria Hotel (bus stop) – godz. 12:55

W autobusie jest dostępnych jedynie 50 miejsc – obowiązuje więc zasada kto pierwszy ten lepszy.

Rezerwacji miejsc można dokonywać na tej stronie internetowej tutaj.

Koszt przejazdu w dwie strony (bez znaczenia czy z Limassol czy z Pafos) to 15€.

W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem: (+357) 944 67 300


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading