Zmęczeni, brudni ale szczęśliwi – Polacy na Legion Run

Polsko – słowacka drużyna wzięła udział w cypryjskim Legion Run. Pod naszym patronatem medialnym!

Legion Run to pięciokilometrowy bieg z przeszkodami a wśród nich błoto, opony, równoważnie, małpi gaj czy rozciągnięty drut kolczasty…

Nie sposób jest wymienić wszystkich przeszkód.

To bieg dla wszystkich, niezależne od wieku i umiejętności. Legion Run to nie wyścig, tylko przede wszystkim dobra zabawa dla grupy znajomych.

Cypryjski Legion Run odbył się wczoraj. Oczywiście nie mogło zabraknąć polsko – słowackiej drużyny, która startowała na piersi z Matem i Patem oraz hasłem „A je to” (I to wszystko) z serialu „Sąsiedzi”.

W składzie drużyny znaleźli się: Maciej Kielak, Monika Panayi, Karina Szałecka, Angelika Zarabska, Maciej Zając, Petra Dori Polasova oraz Palo Kudia.


Legion Run to nie jest wyścig na czas – uczestnikom oferuje coś pierwotnego i wyzwalającego. Jest to wydarzenie, którego nie da się porównać z niczym innym.

Aby ukończyć całą trasę trzeba współpracować – jest to połączenie wyzwań fizycznych i umysłowych i konieczność współpracy zespołowej.

Cała trasa ma długość 5 kilometrów.


Jak przyznali nam po ukończeniu rywalizacji jej brudni i zmęczeni uczestnicy całego wydarzenia nie da się porównać z niczym innym – jest jedyne w swoim rodzaju i naprawdę jednoczy drużynę.

Przy delegowaniu naszej drużyny współpracowały także polonijne firmy Apartamenty Na Cyprze, Dolphin boat safari Ayia Napa, Napa Blue Catamaran, The Sunset Sound, Wycieczki Na Cyprze oraz cypr24 jako patron medialny.

Mamy nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się wystawić liczniejszą drużynę…


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading