Boże Narodzenie na Cyprze

Okazuje się, że Cypr jest jednym z najpopularniejszych kierunków dla Polaków chcących spędzić Boże Narodzenie za granicą

Agenci turystyczni twierdzą stanowczo: Polacy kochają spędzać Boże Narodzenie za granicą. I jak twierdzi jedne z największych touroperatorów obsługujących polski rynek turystyczny, jednym z najpopularniejszych krajów jest Cypr.

Cypr znalazł się na czwartym miejscu wśród wyborów Polaków.

Bezapelacyjnie na szczycie świątecznych wycieczek jest Egipt, potem Turcja i Hiszpania i właśnie Cypr, który wyprzedza z kolei Maltę.

Średni koszt 7. dniowego wypoczynku na Wyspie Afrodyty w okresie Bożego Narodzenia wzrósł od ubiegłego roku – wtedy taki pobyt kosztował nieco ponad 1900 złotych za osobę – teraz natomiast trzeba średnio zapłacić o ponad 800 złotych więcej.

Potencjalnym świątecznym turystom przypominamy, że w okresie zimowym nie warto wybierać się do Agia Napy – tamte rejony praktycznie wtedy zamierają…

A jeżeli chcecie się dowiedzieć o panującą w tym okresie pogodę to śmiało można powiedzieć, że jest ona w kratkę – jednego roku jest pięknie, natomiast w kolejnych latach padął deszcz.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading