fbpx

BlueNet podbiło Pafos – czas na Limassol

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Polska sieć internetowa na Cyprze rozrasta się błyskawicznie – po Polis i Pafos czas na Limassol

Czy jesteś już zmęczony zawodnością Twojego dostawcy usług internetowych? A może właśnie myślisz o instalacji internetu? Czy coś Cię powstrzymuje przed podjęciem decyzji? Może zobowiązujący kontrakt?
Jeśli choć na jedno z tych pytań odpowiedziałeś twierdząco, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!

Ekskluzywna oferta firmy Blue Net, zarówno dla wymagających jak i dla oszczędnych. Najszybciej rozwijająca się polska firma oferująca bezprzewodowy internet na Cyprze. 


Bezprzewodowy internet bez kontraktu, bez linii telefonicznej, bez zobowiązań. Niezawodny. Mnóstwo pakietów do wyboru i to Ty zdecydujesz który jest najlepszy dla Ciebie. W każdej chwili możesz go zmienić.  Abonament już od 15 € miesięcznie.


Nieograniczona przepustowość i szybka instalacja.  Dla domu. Dla biura. Dla firmy. 

Wysokiej jakości antena. Zapomnij o powiewających na zewnątrz budynku kablach. Fachowo, szybko, w rozsądnej cenie, bez żadnych kontraktów. Często podróżujesz? Płacisz tylko wtedy gdy używasz!

Możliwość płatności tygodniowych! Z Blue Net to bardzo proste. Oprócz płatności tygodniowych i miesięcznych, dla zapominalskich możliwość opłat kwartalnych, promowanych 10% zniżką.

Zatem jeśli mieszkasz w rejonie Pafos, Polis lub Limassol ta oferta jest dla Ciebie!

Abonament za pierwszy miesiąc jest na koszt firmy. Płacisz tylko za antenę i router.  Sam zdecydujesz kiedy zapłacisz abonament. Dla nowych użytkowników z Limassol podwójny pakiet powitalny. W razie przeprowadzki możesz liczyć na specjalną zniżkę na instalację i konfigurację urządzenia.

Czy masz jeszcze wątpliwości? Zajrzyj na  www.bluenetcyprus.com i dowiedz się więcej o oferowanych pakietach.

Wsparcie techniczne zjawi się z pomocą w ciągu kilku godzin. Niezawodny, szybki, bezprzewodowy.  Potwierdziły to tysiące zadowolonych użytkowników. 

Sprawdź teraz! Nie przegap tej oferty. Jeśli jeszcze nie masz internetu? Zadzwoń! Obsługa w języku polskim, angielskim, greckim i rosyjskim. 
tel. 70 00 27 72

Wszelkich dodatkowych informacji otrzymasz również od przemiłego centrum pomocy za pośrednictwem poczty elektronicznej: [email protected]


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!