Blokada ceny w WizzAir

Wizz Air wprowadza innowacyjną usługę FARE LOCK. Wprowadzenie nowej usługi ma na celu zaspokoić potrzeby pasażerów, którzy szukają najlepszych okazji cenowych.

Fare Lock jest innowacyjną usługą, która zapewnia pasażerom WizzAir możliwość zabezpieczenia wybranej ceny na okres 48 godzin za opłatą 3€ za osobę. Dostępna jest w przypadku rezerwacji dokonanych na minimum 7 dni przed planowaną datą wylotu, lub datą pierwszego lotu w przypadku biletu w obie strony. Dokonana rezerwacja musi zostać opłacona w terminie 48 godzin od jej dokonania – w innym wypadku zostanie automatycznie skasowana. Nie ma tak jak w przypadku innych rezerwacji możliwości jej opłacenia przelewem – można opłacić ją tylko i wyłącznie kartą płatniczą lub środkami, które już znajdują się w portfelu konta MyWizz.

Dzięki nowej usłudze pasażerowie mogą teraz w łatwy sposób zagwarantować sobie najniższą dostępną cenę na dowolny lot na czas planowania swojej podróży. Co jest także istotne usługa Fare Lock ma stałą cenę (3€ lub 13 zł) bez rozróżnienia długości lotu czy terminu dokonania rezerwacji.

Niestety, nie udało nam się ustalić, czy blokada ceny będzie także działać w przypadku okresowych promocji przewoźnika i czy zablokowana tego dnia cena pozostanie niezmienna w kolejnych dniach czy też zniżka zostanie usunięta.

Wyszukaj swój bilet


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading