fbpx

Bilety z Polski na Cypr (w dwie strony) od 115 zł!

Przewoźnicy lotniczy nie odpuszczają i rozbudowują ilość połączeń na cypryjskich trasach.

Jak już pisaliśmy wcześniej, Polacy pokochali Cypr – zauważyli to także przewoźnicy, którzy rywalizują o klienta. Co chwilę pojawia się nowa oferta lotów w dużo niższych cenach niż zazwyczaj. Bądźmy jednak szczerzy, lot w dwie strony z Polski na Cypr za 115 zł to niezła okazja cenowa.

Oto co udało nam się znaleźć na stronach węgierskiego przewoźnika (po kliknięciu w grafikę zostaniecie przekierowani na stronę z biletami – podane kwoty są cenami za bilet w dwie strony ):

Loty na drugie cypryjskie lotnisko są nieco droższe, ale ich cena, gdybyśmy porównali ją do cen z lat poprzednich, także jest całkiem “znośna”.

Zobaczcie (po kliknięciu w grafikę zostaniecie przekierowani na stronę z biletami – podane kwoty są cenami za bilet w dwie strony) :

A co z osobami, które chcą tanio kupić bilet do Polski z Cypru i potem wrócić – ceny są także niskie.

Zobaczcie (po kliknięciu w grafikę zostaniecie przekierowani na stronę z biletami – podane kwoty są cenami za bilet w dwie strony):

Przypominamy, że sytuacja związana z pandemią jest zmienna – sugerujemy wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego, które w przypadku odwołania lotu pozwoli Wam odzyskać poniesione koszty.

Śledźcie także naszą stronę: https://cypr24.eu/podroz na której na bieżąco aktualizujemy zasady podróży na Cypr z Polski i z Polski na Cypr.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!