fbpx

Bilety z Polski na Cypr (w dwie strony) od 115 zł!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Przewoźnicy lotniczy nie odpuszczają i rozbudowują ilość połączeń na cypryjskich trasach.

Jak już pisaliśmy wcześniej, Polacy pokochali Cypr – zauważyli to także przewoźnicy, którzy rywalizują o klienta. Co chwilę pojawia się nowa oferta lotów w dużo niższych cenach niż zazwyczaj. Bądźmy jednak szczerzy, lot w dwie strony z Polski na Cypr za 115 zł to niezła okazja cenowa.

Oto co udało nam się znaleźć na stronach węgierskiego przewoźnika (po kliknięciu w grafikę zostaniecie przekierowani na stronę z biletami – podane kwoty są cenami za bilet w dwie strony ):

Loty na drugie cypryjskie lotnisko są nieco droższe, ale ich cena, gdybyśmy porównali ją do cen z lat poprzednich, także jest całkiem “znośna”.

Zobaczcie (po kliknięciu w grafikę zostaniecie przekierowani na stronę z biletami – podane kwoty są cenami za bilet w dwie strony) :

A co z osobami, które chcą tanio kupić bilet do Polski z Cypru i potem wrócić – ceny są także niskie.

Zobaczcie (po kliknięciu w grafikę zostaniecie przekierowani na stronę z biletami – podane kwoty są cenami za bilet w dwie strony):

Przypominamy, że sytuacja związana z pandemią jest zmienna – sugerujemy wykupienie odpowiedniego ubezpieczenia turystycznego, które w przypadku odwołania lotu pozwoli Wam odzyskać poniesione koszty.

Śledźcie także naszą stronę: https://cypr24.eu/podroz na której na bieżąco aktualizujemy zasady podróży na Cypr z Polski i z Polski na Cypr.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!