fbpx

Bilety we FlixBus po 0,99 zł!

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Od 20 maja prościej będzie dojechać na zaplanowany samolot – FlixBus wznawia większość zawieszonych tras

Od 12 maja możliwa jest rezerwacja biletów na autobusy, które powracają od 20 maja, a także na połączenia wakacyjne. W pierwszej kolejności wracają autobusy między największymi miastami w Polsce: do Poznania, Krakowa, Katowic, Wrocławia, Warszawy, Trójmiasta, Rzeszowa, Łodzi ale także do szeregu mniejszych miejscowości i miejscowości turystycznych, takich jak Zakopane. Dzięki temu będziecie mieli prościej dostać się na samolot na Cypr lub wrócić do domu.


Do jutra włącznie dostępna jest promocja dzięki której można kupić bilety po 0,99 zł! Bilety znajdziecie na https://www.flixbus.pl/


Bilety w niższych cenach dostępne są zarówno na trasy krajowe jak i międzynarodowe. Ceny biletów można sprawdzić bezpośrednio na stronie przewoźnika klikając tutaj >>>

Siatka połączeń jest non stop rozbudowywana. Jak zapewnia przewoźnik w tym sezonie letnim uruchomione zostanie więcej połączeń bezpośrednich niż w latach ubiegłych. W nowej siatce połączeń ma znaleźć się 211 miast. Będą nowe przystanki – w Warszawie „Stadion” i „Rondo Wiatraczna”, w Krakowie „Borek Fałęcki” i oprócz dużych miast i przystanków na lotniskach także wiele mniejszych lokalizacji, np. Hrubieszów, Biała Podlaska, Zamość, Kostrzyn, Malbork, Olsztynek, Krasnystaw, Dębica czy Świdnik.

Przypominamy, że wszystkie zasady podróży na Cypr opisaliśmy na naszej stronie: https://cypr24.eu/podroz/


foto: Facebook (Flixbus Polska – Nieoficjalny profil)


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!