fbpx
  • Limassol 25'C ☼
  • Nicosia 24'C ☼
  • Larnaca 26'C ☼
  • Ayia Napa 27'C ☁
  • Paphos 23'C ☼
  • Limassol 25'C ☼
  • Nicosia 24'C ☼
  • Larnaca 26'C ☼
  • Ayia Napa 27'C ☁
  • Paphos 23'C ☼

Bilety lotnicze na Cypr w sierpniu

Trwa szczyt sezonu – nie możemy więc oczekiwać, że ceny biletów lotniczych będą niskie. Pocieszające jest jednak to, że nadal na sierpień można kupić bilety ze wszystkich polskich miast w cenie poniżej 200€ w dwie strony. Biorąc pod uwagę to, że na Cyprze, w przeciwieństwie do polskiego Bałtyku, raczej będziecie mokszy od potu a nie od deszczu co jest prawdopodobne w Polsce, warto naszym zdaniem przylecieć na Cypr.

Wszystkie ceny, które podajemy są cenami ostatecznymi i nie ma żadnych ukrytych opłat! Niektóre firmy pokazują niższą cenę bilety podczas wyszukiwania lotów a następnie doliczają tak zwaną opłatę transakcyjną w wysokości 40-50 zł za bilet. W naszym przypadku takich opłat nie ma! Oto przykład (ten sam bilet i lot!):

Bilet wyszukany bezpośrednio u pośrednika
Bilet wyszukany przez wyszukiwarkę

Jak widzicie różnica w cenie biletu to około 10€. Czym to jest spowodowane? Odpowiedź jest prosta – wyszukiwarki sprzedają bardzo dużo biletów i dzięki temu mają niższe koszty utrzymania serwerów i dostają dodatkowe rabaty za „wrzucenie” biletów do systemu.

W porównaniu cen połączeń z Polski najlepiej wypada lot z Krakowa – bilety można kupić już za 111€ przy wycieczce na 3 tygodnie lub 121€ za dwutygodniowy pobyt. Trzeba jednak pamiętać, że jest to „goła” cena za przelot bez bagaży:

Wyszukaj loty z Krakowa do Pafos tutaj >>>

Droższa jest trasa z Katowic do Larnaki:

Wyszukaj loty z Katowic do Larnaki tutaj >>>

Najdroższa, jak zawsze zresztą, jest Warszawa:

Wyszukaj loty z Warszawy do Larnaki tutaj >>>

Zarówno w przypadku lotów z Katowic jak i z Warszawy sugerowane loty obsługuje WizzAir co związane jest z mniejszym bagażem podręcznym niż w Ryanair.

A co na to LOT? Teoretycznie cena wydaje się fajna, ale należy zwrócić uwagę na to, że jest to cena tylko z bagażem podręcznym do 8 kg:Cena biletu z bagażem rejestrowanym do 23 kg jest już inna:

Sprawdźcie na stronie LOTu tutaj >>>

Przygotowaliśmy dla Was specjalne linki, dzięki którym automatycznie wyszukacie interesujące Was połączenia. Wystarczy kliknąć w interesujący Was link i dzięki temu wyszukiwarka pokaże Wam kalendarze lotów w sierpniu.

Kalendarze ustawione są w ten sposób, aby pokazywały sierpień 2017 i połączenia bezpośrednie. Możecie to oczywiście dowolnie skorygować zmieniając miesiące podróży. Pamiętajcie o tym, że w chwili otworzenia strony na zielono (najtaniej) pojawią Wam się ceny TAM, powrót pokaże Wam się dopiero w momencie wybrania dnia w jedną stronę.

Sprawdźcie sami (kalendarze otworzą się po kliknięciu konkretnego połączenia):

   


Zostaw swój komentarz:


Więcej w tym temacie:error: UWAGA: Zakaz kopiowania!

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Cypr24 wykorzysta informacje, które podasz w tym formularzu, aby być z Tobą w kontakcie i dostarczać najnowsze teksty