Bilety na prom praktycznie wyprzedane

Tuż po rozpoczęciu sprzedaży biletów na prom Cypr – Grecja zostały one praktycznie wyprzedane

Sprzedaż biletów na połączenie promowe z Cypru do Grecji (i z powrotem) rozpoczęła się zaledwie dwa dni temu i już nasi czyetlnicy zgłaszają, że zakup biletu jest praktycznie niemożlwy.

Ogromne zapotrzebowanie odnotowano już od pierwszego dnia uruchomienia elektronicznego systemu rezerwacji i zakupu biletów na morskim połączeniu pasażerskim Cypr-Grecja. W ciągu jednego dnia dokonano 4800 rezerwacji biletów, a bilety na 22 trasy promu Daleela zostały wyprzedane.

Prawdopodobnie zwiększony popyt na tę linię promową ma związek ze wzrostem cen biletów lotniczych. Na przykład bilet na prom z Limassol do Pireusu  w obie strony kosztuje 147,86 euro za kabinę 1. klasy i 93,56 euro za dzieci, włączając opłaty portowe.

W rozmowie z Philenews i poproszona o komentarz w sprawie zwiększonej liczby rezerwacji odnotowanej już w ciągu pierwszych 24 godzin, wiceminister żeglugi Marina Hatzimanoli dokonując porównania z zeszłym rokiem i pierwszym dniem rezerwacji, stwierdziła, że ​​„następuje wzrost liczby pasażerów o 63% i wzrost liczby pojazdów o 92%.”

W systemie rezerwacyjnym, w chwili obecnej, dostępne są jedynie pojedyncze bilety.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading