fbpx

Sposób na znalezienie tańszych biletów

Bilety lotnicze na Cypr – to coś co zapewne czasem spędza Wam sen z powiek. No bo trudno jest się nie denerwować kiedy widzicie na stronach firm lotniczych, że aby dostać się na Wyspę afrodyty należy zapłacić nawet kilkaset euro. Dodatkowo wielu z Was zapewne denerwują zmieniające się ceny biletów lotniczych. Za każdym razem, gdy wchodzicie na stronę linii lotniczej cena zmienia się (przeważnie idzie w górę).

Przygotowaliśmy dla Was specjalne linki, dzięki którym automatycznie wyszukacie interesujące Was połączenia. Wystarczy kliknąć w interesujący Was link i dzięki temu automatycznie wyszukiwarka znajdzie Wam najtańszy możliwy lot.

Kalendarze ustawione są w ten sposób, aby wyszukiwały najtańszy miesiąc i połączenia bezpośrednie. Możecie to oczywiście dowolnie skorygować zmieniając miesiące podróży. Pamiętajcie o tym, że w chwili otworzenia strony na zielono (najtaniej) pojawią Wam się ceny TAM, powrót pokaże Wam się dopiero w momencie wybrania dnia w jedną stronę.

Sprawdźcie sami (kalendarze otworzą się po kliknięciu konkretnego połączenia):

 

Jeżeli natomiast szukacie biletów na czartery, a ich ceny w wersji last minute są naprawdę zaskakująco niskie – sprawdźcie klikając w przycisk na dole. Oczywiście najtaniej kupicie ten rodzaj biletów naprawdę w ostatniej chwili. Ostatnio na przykład bilet z Katowic do Pafos i z powrotem można było kupić za 350 zł. Był jednak haczyk – wylot na Cypr był dwa dni później. Więcej o tego typu połączeniach napisaliśmy w naszym tekście, który możecie przeczytać tutaj.

Życzymy Wam powodzenia w poszukiwaniach…
Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!