Bilety na Cypr za 579 zł

Dziś jest ostatni dzień na kupno tańszych biletów PLL LOT na Cypr (tutaj).

Jak zapewnia przewoźnik, bilety na wakacyjne terminy od 1 czerwca do 31 sierpnia można będzie kupić do dzisiaj, ale już widać w systemie rezerwacyjnym na niektóre połączenia pozostały 1-2 wolne miejsca.

W cenę biletu w taryfie LOT ECONOMY SAVER wliczony jest zarówno bagaż podręczny do 8 kg, rejestrowany do 23 kg, posiłki i napoje a za dodatkową opłatą zmiana i zwrot biletu (szczegóły taryfy widzicie na zdjęciu).

Jako dowód na to, że faktycznie takie bilety są dostępne wrzucamy zrzuty ekranu ze strony LOT. Pamiętajcie, że bilety te są dostępne nie tylko na stronie LOT (www.lot.pl), ale także w wyszukiwarkach, m.in. Skyscanner (tutaj) i Momondo (tutaj). Dzięki wyszukaniu biletu w wyszukiwarce będziecie mogli porównać ceny w LOT i w biurach podróży. Uważajcie jednak, gdyż bilety w biurach podróży mogą mieć haczyki – niby niższa cena, ale na przykład nie będzie wliczony bagaż rejestrowany.

W podobnych cenach są także bilety w drugą stronę, to jest z Larnaki do Warszawy. Są one o około 40 zł droższe, ale cena nadal pozostaje atrakcyjna – sprawdźcie tutaj.

Dla porównania cen, zajrzeliśmy na strony „tanich przewoźników”. I tam zaskoczenie. Najtańszy WizzAir w lipcu bez bagażu kosztuje 778 zł (w taryfie z bagażem 1258 zł) a Ryanair 648 zł – bez bagażu a w taryfie z bagażem rejestrowanym do 20 kg – prawie 1100 zł.

Bilety z innych miast Polski na Cypr są o około 200 zł droższe niż z Warszawy. Prawdopodobnie już wkrótce, będzie możliwość kupienia biletów na Cypr z przesiadką w Warszawie także z Olsztyna i Zielonej Góry. Samoloty PLL LOT będą latały także do tych miast. Gdy tylko zakup biletu będzie możliwy natychmiast Was o tym poinformujemy.

Wchodźcie zatem na na stronę narodowego przewoźnika, sprawdzajcie i kupujcie! (tutaj Strona LOT’u otworzy Wam się także po kliknięciu poniższego zdjęcia.

 


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading