fbpx

Biało i ślisko

Wyglądacie przez okno i co widzicie? Deszcz.

Chyba, że mieszkacie w górach zobaczycie wtedy śnieg. Na animowanej grafice widać dokładnie zachmurzenie nad wyspą i jej okolicach.

I tak będzie aż do soboty – wtedy ma przestać padać. Meteorolodzy ostrzegają przed lokalnymi podtopieniami. Policja ostrzega natomiast przed śliskimi i zaśnieżonymi drogami w górach. Tylko pytanie jak nie wybrać się w góry, skoro tam takie widoki (zdjęcia otworzą się na pełnym ekranie po ich kliknięciu):

Meteorolodzy zapowiadają, że szansa na deszcz dzisiejszego wieczora i jutro wynosi 100% a na obszarach górskich pewniakiem jest to, że będzie padał śnieg. Temperatura także nie będzie nas rozpieszczać i można śmiało powiedzieć, że będzie zimno.

Policja ostrzega: drogi w górach śliskie i poruszanie jeśli chcecie tam się udać musicie mieć samochód z napędem na cztery koła lub założone łańcuchy na kołach.

Jako ciekawostkę możemy podać, że jedynie od początku stycznia na Cypr spadło 124% normy jeśli chodzi o deszcz. Niestety, zbiorniki wody pitnej nadal nie są pełne. Zdaniem specjalistów w porównaniu z latami ubiegłymi od początku października do dzisiaj spadło jedynie 84% normalnych opadów, więc deszczu nie spadło tyle co w latach ubiegłych.

Od soboty jednak pogoda się unormuje i wyjrzy słońce. Ale czy będzie ciepło? Zobaczymy. Meteorolodzy twierdzą, że w ciągu dnia temperatura w cieniu będzie oscylować w granicach 14-16°C, a nocami spadnie do 4-6°C. I taka pogoda potrwa do końca miesiąca a zachmurzyć ma się znowu na początku lutego.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!