Bezradność władz wobec problemu przemieszczania się migrantów

Wielu migrantów znalazło nocleg na dachach bloków w Germasogei. Dawny hotel już jest pusty – mieszkańcy uciekli przed policją

Migranci, o których informowaliśmy kilka dni temu, którzy mieszkali w opuszczonym hotelu Aquarius, wynieśli się. Prawdopodobnie z obawy przed aresztowaniem przez policję.

Jak ustalili dziennikarze Philenews prowizoryczne pokoje w opuszczonym hotelu są teraz puste, a ubrania i rzeczy osobiste zabrane. Drewniane deski, które wcześniej służyły do ​​zakrywania okien, zostały zniszczone, co sugeruje pospieszne opuszczenie hotelu.

Prawdopodobnie znaleźli jednak nowe miejsca noclegowe.

Jak ustalili dziennikarze AlphaNews wielu migrantów mieszka teraz na dachach bloków w Germasogei zaledwie kilkadziesiąt metrów od plaży.

Jak twierdzi właściciel jednego ze sklepów, które znajdują się w tym samym budynku, wraz ze znajomymi wszedł na dach jednego z bloków. Zobaczył tam około 20 osób, które smacznie spały na rozłożonych materacach.

Wśród nich były także dzieci!

Problem jest znany władzom miasta – niestety w związku z tym, że są to budynki prywatne władze nic nie mogą z tym zrobić.

A może warto sprawdzić czy czasami nikt nie mieszka na Waszym dachu?


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading