fbpx

Bezpłatne wycieczki po muzeum Akamas

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

W ramach promocji agroturystyki, w lipcu i sierpniu regionalna firma zajmująca się rozwojem turystyki zaoferuje bezpłatne wycieczki z przewodnikiem po muzeum Akamas Rural Life w Drouszii w Pafos.

Mieszkańcy zajmujący się tradycyjnymi zawodami i sztuką wygłoszą prezentacje na żywo, a licencjonowany przewodnik udzieli wyjaśnień i ogólnych informacji w języku greckim i angielskim na temat muzeum, które będzie otwarte dla publiczności bez opłaty za wstęp.

Zwiedzanie odbywać się będzie w każdą sobotę lipca i sierpnia od 9.30 do 13.00. Muzeum Droushii znajduje się w nowym gmachu Rady Gminy.

Firma zaprasza zarówno mieszkańców, jak i turystów do skorzystania z możliwości poznania życia na wsi i tradycji regionu.


Inicjatywa jest częścią strategii wiceministra turystyki i odpowiednich organów Pafos w celu promowania szczególnych cech obszarów wiejskich i pobudzania zrównoważonego rozwoju.


Aby uzyskać więcej informacji, należy skontaktować się z firmą zajmującą się rozwojem i promocją turystyki w regionie Pafos pod numerem 26 811500, 26 332056 lub e-mailem [email protected].


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!