Bezpłatne ładowanie elektryków w Larnace

W Larnace uruchomiono dwie stacje ładowania pojazdów – można skorzystać z nich bezpłatnie

W Larnace zainstalowano dwie stacje ładowania pojazdów elektrycznych, jedną przy Zarządzie Kanalizacji Larnaki (SAL), a drugą przez firmę Petrolina.

W opublikowanym komunikacie SAL napisano, że „po uzyskaniu zgody na dofinansowanie w ramach programu dotacji „Elektryfikacja za pomocą 1000” zainstalowała w swojej siedzibie stację ładowania pojazdów elektrycznych”.

Dodano, że „stacja ładowania jest w pełni czynna i służy obywatelom bezpłatnie, a w celu uzyskania dalszych informacji i ustaleń dotyczących ładowania zainteresowane strony proszone są o kontakt pod numerem 24812980”.

Poza tym w komunikacie spółki Petrolina napisano, że „Na firmowej stacji benzynowej, na terenie nowego GSZ w Larnace zaczęła działać pierwsza ładowarka do ultraszybkiego ładowania pojazdów elektrycznych („H/O”). Ładowarka jest częścią opracowanej przez firmę sieci ładowarek pcharge i ma możliwość ładowania do 150 kW” i posiada pełną licencję, posiadającą certyfikaty bezpieczeństwa ISO/IEC 14443A/B, ISO/IEC 15693”.”.

Dodano, że „ładowanie przez pierwszy tydzień, tj. do 1 grudnia, w godzinach pracy stacji będzie bezpłatne, a użytkownicy O/O będą mogli być obsługiwani przez pracowników stacji. Poza godzinami pracy będą mogli skorzystać z ładowarki za doraźną opłatą, skanując odpowiedni kod QR znajdujący się na ładowarce.”

Pcharge to nowa marka Petroliny w zakresie elektryfikacji, w kontekście poszerzania strategicznego rozwoju grupy w nowych sektorach energetyki. 

„Poprzez pcharge firma oferuje kompletne rozwiązanie w zakresie mobilności elektrycznej, obejmujące instalację, konserwację i zarządzanie punktami ładowania (CPO), jednocześnie świadcząc usługi mobilności (EMSP) związane z metodami płatności, roamingiem i zarządzaniem klientami, a także systemem zarządzania flota pojazdów”.

Tylko szkoda, że tak mało elektryków mamy na Cyprze…


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!