Autobusy w Wielkanoc

Jak będą kursować autobusy w Wielkanoc? Nie każdy przecież ma samochód aby dostać się na przykład na lotnisko. Faktem jest, że większość samolotów nie będzie latać w pierwszy dzień świąt, ale na przykład PLL LOT ma normalne rozkładowe loty.

Kapnos Bus będzie kursował zgodnie z rozkładem jazdy opublikowanym na swojej stronie internetowej. Nie zostanie jednak wykonany kurs z Nikozji na Lotnisko w Larnace o godzinie 11:00. Pozostałe rozkłady znajdziecie tutaj.

Limassol Airport Express zawiesza swoje połączenia w niedzielę. Ostatnie kurs zostaną wykonane w sobotę. Z Limassol do Larnaki o godz. 19:30 (powrót 21:15) a do Pafos o godzinie 17:00 (powrót o 17:45). Od poniedziałku autobusy mają jeździć zgodnie z rozkładem. Rozkład znajdziecie tutaj.

IntercityBuses będą kursować we wszystkie dni świąteczne (piątek, sobota, niedziela i poniedziałek) zgodnie z niedzielnym rozkładem jazdy. Szczegółowy rozkład znajdziecie tutaj.

Komunikacja miejska we wszystkich miastach będzie kursować od piątku do poniedziałku zgodnie z niedzielnym rozkładem jazdy. Przygotujcie się na to, że autobusy będą kursować dużo rzadziej niż zwykle.

Przypominamy także, że jeśli wybierzecie taksówkę będziecie za nią płacić w drugiej taryfie w mieście lub w czwartej poza miastem.



Booking.com


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading