Autobusy w święta

Jak informuje na swojej stronie internetowej firma Kapnos, od 21 grudnia zmienią się ceny biletów na większości tras. Firma wprowadza także specjalny rozkład jazdy 25 grudnia 2016 i 1 stycznia 2017 roku.

24 i 31 grudnia 2016 roku autobusy będą kursować do godziny 19:00 według standardowego rozkładu jazdy, natomiast 26 grudnia i 2 stycznia normalny rozkład jazdy zacznie obowiązywać od godziny 03:15.

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie https://www.kapnosairportshuttle.com/

Zgodnie z informacjami dostępnymi na stronie Limassol Airport Express autobusy we wszystkie świąteczne dni zarówno na lotnisko w Pafos jak i na lotnisko w Larnace będą kursować normalnie.
Firma jednak stosuje tak zwany „mały druczek” informując, że prosi o wcześniejszą rezerwację miejsc w autobusie. Może to oznaczać, że kursy bez rezerwacji nie będą wykonane.

Wszystkim, którzy chcą w te dni dojechać na lotnisko z Limassol proponujemy skontaktowanie się z firmą i rezerwacje miejsca, gdyż może się okazać, że autobusu po prostu się nie doczekacie

Więcej szczegółów znajdziecie na stronie http://en.limassolairportexpress.eu/

Na stronach internetowych komunikacji miejskich we wszystkich miastach znaleźliśmy ogólne informacje, że w dni świąteczne autobusy będą kursować według świątecznego rozkładu jazdy. Jeżeli więc będziecie musieli jechać do pracy lub w odwiedziny do znajomych proponujemy uzbroić się w cierpliwość na przystankach lub po prostu skorzystać z innego środka transportu. Z praktyki wiemy, że większość linii autobusowych nie będzie kursować – uruchomione będą jak w każdą niedziele tylko popularne linie przeznaczone głównie dla turystów.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading