Autobusem na wybory 2023!

Na głosowanie do Nikozji, 15 października 2023 roli, dowiezie wyborców specjalny autobus.

W związku z bardzo wieloma pytaniami dotyczącymi możliwości zorganizowania transportu do Nikozji w dniu 15 października 2023 na głosowanie w wyborach parlamentarnych, Polska Wspólnota na Cyprze (PCC) wspólnie z cypr24.eu organizuje autokar, który przewiezie zainteresowanych na głosowanie.

Przypominamy, że aby wziąć udział w wyborach należy zarejestrować się do głosowania lub posiadać odpowiednie zaświadczenie – dokładnie cała procedura została opisana tutaj.

Rezerwacja miejsc w autobusie jest obowiązkowa – nie ma możliwości wejścia do autobusu bez wcześniejszej rezerwacji.

Poniżej publikujemy przystanki oraz planowany odjazd pojazdu:

Pafos:

  • Corallia (parking) – godz. 11:00
  • Leonardo Laura (bus stop) – godz. 11:10
  • Tomb of the King (parking) – godz. 11:15
  • King Evenue Mall – godz. 11:25
  • Veronica Hotel (bus stop) – godz. 11:30
  • Athena Beach (bus stop) – godz. 11:35
  • Phaethon Louis (bus stop) – godz. 11:40

Limassol:

  • Social Insurance (bus stop) – godz. 12:30
  • Agia Napa Church (bus stop Intercity) – godz. 12:35
  • dawny Debenhams (bus stop) – godz. 12:40
  • Russian Market (bus stop) – godz. 12:45
  • Apollonia Hotel (bus stop) – godz. 12:50
  • Navaria Hotel (bus stop) – godz. 12:55

Paralimni:

  • 10:00 – Griva Digeni przy Sport Direct vis a vis Lidl
  • 10:05 – 1st Aprill przy Sklavenidis

Protaras:

  • 10:15 – Bell’s (Bliss) Bar przy ulicy Protara (Constantinos The Great hotel)

Agia Napa:

  • 10:30 – przy pomniku/napisie I love Agia Napa (Makariou III)
  • 10:40 – Nissi Ave., Odyssos Tavern Sports Bar

Larnaka:

  • 11:00 – Dhekelia Rd. przy polskim sklepie DELIKATESIK
  • 11:15 – główny przystanek Intercity Bus przy plaży Finikoudes

Autobus ruszy w powrotną drogę natychmiast po oddaniu głosów przez wszystkich.

W autobusie jest dostępna ograniczona liczba miejsc – obowiązuje więc zasada kto pierwszy ten lepszy. Rezerwacji miejsc można dokonywać na tej stronie internetowej tutaj.

Koszt przejazdu w dwie strony (bez znaczenia z którego miasta) to 15€ od osoby.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading