Atakują i okradają dostawców jedzenia

W Limassol trwają rasistowskie ataki na dostawców jedzenia

W niedzielę policja poinformowała, że ​​w nocy trzech kierowców dostawczych zostało zaatakowanych w Limassol po fali przemocy na tle rasistowskim.

Policja podała, że ​​pierwszy kierowca został zaatakowany w rejonie Kato Polemidia około godziny 22:00. Sześć zakapturzonych osób podjechało na trzech motocyklach do 27. letniego afgańskiego dostawcy, zaatakowało go, zabrano mu motocykl, 400 euro i telefony komórkowe.

Następny atak miał miejsce około godziny 1:00 w nocy, kiedy trzy osoby zaatakowały 26. letniego kierowcę z Bangladeszu w Ypsonas. Trzy osoby na dwóch motocyklach podjechały do ​​kierowcy i zaatakowały go, zabierając mu motocykl, dostarczaną przez niego żywność i pieniądze.

Około godziny 1:30 miał miejsce trzeci atak, podczas którego cztery zakapturzone osoby zaatakowały kierowcę na dwóch motocykli. 25. letniemu Hindusowi skradziono motocykl i zabrano 100 euro oraz z telefon komórkowy.

Ataki te są następstwem piątkowej fali przemocy w Limassol, gdzie zaatakowano imigrantów i zniszczono kilka sklepów prowadzonych przez migrantów.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading