Hotel? A może lepiej apartament?

  Mamy dla Was świetną alternatywę dla hotelu. W końcu nie zawsze stać całą rodzinę na to aby wynająć pokoje hotelowe na wakacyjny pobyt na Cyprze.

Firma 9flats.com proponuje wynajem całych mieszkań i apartamentów na obszarze całego świata – w tym na Cyprze. Dostępnych jest bardzo wiele lokalizacji zarówno tych w większych miastach jak i w małych miasteczkach.

Ceny są bardzo różne. Sami możecie to sprawdzić tutaj. Co ciekawe przyjeżdżając całą rodziną nie musicie płacić za każdą osobę – płacicie po prostu za wynajem mieszkania.

Wielkość mieszkań jest bardzo zróżnicowana – na Cyprze jest ich dostępne ponad 200. Dostępne są zarówno mieszkania typu studio (taka polska „kawalerka”) jak i wielkie apartamenty. Wszystkie mieszkania są wyposażone w większość udogodnień potrzebnych do wypoczynku. Znajdują się tam zarówno ręczniki, pościel, lodówka, klimatyzacja czy inne potrzebne wyposażenie. Przy każdym mieszkaniu znajduje się opis jego dokładnego wyposażenia (przykładową ramkę zamieściliśmy na grafice). Podobnie jest z cenami. Można wynająć mieszkanie już za 20€ za dobę, ale są także takie po 150€ za dobę.

Jeżeli więc, Wasz wakacyjny budżet jest ograniczony sprawdźcie możliwość wynajmu tego typu mieszkania. Naszym zdaniem warto.

Po kliknięciu tutaj otworzy Wam się strona z dostępnymi ofertami na Cyprze. Gdy klikniecie w baner poniżej zobaczycie inne kraje świata.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading