Apartament wakacyjny na Cyprze w Larnace

Lot kupiony? A znaleźliście już noclegi? A może apartament?

Piękna 3 pokojowa willa znajdująca się w bezpiecznym ogrodzonym kompleksie z cudownym basenem. Dom składa się przestronnego salonu, w.c dla gości oraz osobnej wyposażonej kuchni z jadalnia z obszernym miejscem na stół i krzesła. Z kuchni dostaniesz się do pięknego tylnego tarasu ,który umiejscowiony jest na terenie parku . Na górze znajdują się dwie sypialnie dwuosobowe i nowa – rodzinna łazienka. Parking dla 2 samochodów. Pokochasz to miejsce!

W apartamencie może mieszkać jednocześnie 5 osób! Koszt wynajmu całej willi to jedynie 40€ za dobę (czyli 8€ za osobę!). W takiej cenie nie znajdziecie nic lepszego! Tutaj zobaczycie wszystkie udogodnienia.

W mieszkaniu znajduje się dostęp do internetu, polska telewizja, ręczniki, środki czystości, pralka, suszarka, prysznic z deszczownicą a także dodatkowe WC dla gości- jednym słowem wszystko to co może Wam być potrzebne w czasie podróży. Wystarczy spakować kąpielówki i ruszać w drogę!

Rezerwacji dokonacie tutaj, jeżeli jednak najpierw skorzystacie z tego linka dostaniecie specjalny rabat w wysokości 25€!

Nie czekajcie! Rezerwujcie teraz!

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading