Anulowanie noclegu bez opłat

Wielokrotnie proponujemy Wam tanie loty na Cypr. Wszystko byłoby pięknie, gdyby nie fakt, iż większość z nas obawia się zakupu biletu w okazyjnej cenie, gdyż odstrasza nas ewentualny koszt noclegu. Na bilet często nam starcza, ale na nocleg już często brakuje nam środków. Na szczęście jest wyjście z tej sytuacji.

Strony, które oferują nam noclegi w hotelach (takie jak booking.com czy hotels.com) mają w swoich ofertach możliwość bezpłatnego anulowania noclegów lub, co w naszym wypadku będzie lepsze, możliwość opłacenia pobytu po przyjeździe na miejsce.

Zacznijmy od booking.com. Po wpisaniu interesującego Was miasta i kraju po lewej stronie znajdźcie tekst „Filtruj według następujących kryteriów” (tak jak na naszej grafice):

Znajdziecie tam wiele możliwości filtrowania. Możecie wybrać interesujący Was przedział cenowy, udogodnienia (takie jak WiFi) czy ilość gwiazdek hotelu i wyżywienie. Nas najbardziej w tym momencie interesuje „Bezpłatne odwołanie rezerwacji i nie tylko”. Jak widzicie tylko w Limassol jest możliwe odwołanie rezerwacji w 125 hotelach i możliwe jest anulowanie noclegu bez opłat!

Znajdź nocleg na booking.com tutaj >>>

Podobnie jest z hotels.com. Już w momencie wyszukiwania hotelu możecie zaznaczyć opcję „Anulowanie bez opłat” i tylko takie hotele strona Wam wyszuka!

Znajdź noclegi na hotels.com tutaj >>>

Podobnie jest zresztą, choć nie zawsze, ze stroną, która porównuje ceny noclegów i dzięki niej możecie te noclegi zarezerwować. Piszemy tu o stronie, która przeszukuje ponad 200 różnych witryn aby znaleźć te w najkorzystniejszych cenach czyli TripAdvisor. Strona ta wyszukuje hotele w witrynach na całym świecie, więc nie zawsze żądana strona otworzy Wam się po polsku, jednak biorąc pod uwagę różnicę w cenach warto czasem użyć tłumacza. Zobaczcie:

Jak widzicie różnica w cenie jest znaczna bo za cały pobyt wynosi aż 76€.

Porównaj ceny noclegów na TripAdvisor tutaj >>>

Na wszystkich tych stronach jest możliwe anulowanie noclegu bez opłat a także dokonanie płatności za pobyt dopiero po przyjeździe. I wcale nie musicie posiadać karty płatniczej – możecie zapłacić w recepcji gotówką (oczywiście w lokalnej walucie czyli w naszym wypadku w euro).


Did you know banner pl


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading