Akcja policji w Limassol

Zaledwie kilka godzin trwała akcja policji w Limassol – ukarano 140 kierowców, skonfiskowano 30 pojazdów

Jedna z naszych czytelniczek zapytała dlaczego praktycznie całe Limassol było w czwartek obstawione policją. Postanowiliśmy to sprawdzić.

W czwartek od godz. 6:00 do godz. 18:00 prowadzono skoordynowaną akcję w ramach działań mających na celu zapobieganie wypadkom drogowym i zwiększania bezpieczeństwa w sieci drogowej.

Jak poinformowali funkcjonariusze, w czwartek podczas policyjnej akcji specjalnej zatrzymano trzydzieści osób, które prowadziły samochód bez prawa jazdy i ubezpieczenia oraz ​​łącznie zatrzymano ponad 140 kierowców za różne wykroczenia.

Dwadzieścia z 30 przypadków prowadzenia pojazdu bez prawa jazdy i bez zaświadczenia o ubezpieczeniu zostało zarejestrowanych w sądzie tego samego dnia, natomiast pozostałe dziesięć jest przedmiotem dalszego dochodzenia. Wszystkie 30 pojazdów zostało skonfiskowanych.

Oprócz 30 sprawców wykroczeń, dwóch uczących się kierowców ukarano mandatem za brak prawa jazdy, a innego ucznia ukarano mandatem za brak ubezpieczenia.

Zatrzymano osiem kierowców nieposiadających przeglądu technicznego, zaś 11 osób za prowadzenie pojazdów, które zostały już zarejestrowane jako wycofane z ruchu.

Do łącznej liczby 141 wykroczeń zaliczały się także mandaty za przekroczenie prędkości, nielegalne parkowanie, naruszenie sygnalizacji świetlnej, jazdę pod wpływem narkotyków, prowadzenie pojazdu i korzystanie z telefonu komórkowego bez użycia rąk, niezapięcie pasów bezpieczeństwa lub brak kasku ochronnego w przypadku motocyklistów.


Zostaw swój komentarz:

zaplanuj swoją podróż

katalog firm

zobacz także

[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!