Akcesoria do telefonów

Kupowanie na Cyprze różnych przydatnych dodatków do telefonów komórkowych jest bardzo wyczerpujące. Nie chodzi tylko o to, że trzeba się po prostu nachodzić, ale ceny w sklepach są odstraszające. Praktycznie za wszystko co chcemy kupić należy zapłacić wielokrotność kwoty 10€ – to jest chyba podstawowa stawka. Zwykły pokrowiec, za który zapłacilibyśmy w Polsce kilka złotych tu będzie kosztował 10€.

A ile jest rzeczy, które po prostu się zużywają. Bateria do telefonu do minimum 25€ (jeśli znajdziemy ją w miarę tanio), zestawy głośnomówiące to wydatek kilkudziesięciu euro, folie zabezpieczające ekran, uchwyty czy ładowarki samochodowe, karty pamięci to już kosmiczne ceny w porównaniu z tymi polskimi. W sklepie dostępne także są zestawy głośnomówiące, rączki do selfie i wiele innych przydatnych akcesoriów.

Znaleźliśmy dla Was sklep internetowy, w którym wszystko to i wiele innych rzeczy kupicie za grosze. Przekonaliśmy właściciela sklepu, aby udostępnił możliwość wysyłki na Cypr – nie musicie więc prosić rodziny ani znajomych aby Wam przesłali zamówione towary. Oczywiście, wysyłka jednego zamówienia wprost na Cypr będzie droższa niż przesłanie go do Polski, więc może prościej i i łatwiej będzie Wam zamówić wszystko do Polski…

Co tu dużo pisać. Klikajcie w obrazek i zobaczcie sami:


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading