All Inclusive za 2400 zł!

Nie każdy z Was marzy o tym aby samemu organizować sobie pobyt na Cyprze. W końcu to dla niektórych jest kłopot – zsynchronizowanie przelotów, transportów i noclegów. A do tego własne wyżywienie.

Na szczęście istnieją biura podróży a w nich oferty last minute.

Zobaczcie last minute na Cyprze tutaj >>>

Znaleźliśmy dla Was super ofertę. Tygodniowy pobyt w hotelu w Agia Napie za 2399 zł w wersji All Inclusive (z wylotem 6 lipca, tydzień później cena wzrasta o 200 zł). Wliczone wszystko: przelot, transfery, wyżywienie i dobra pogoda. Cyprotel Florida to 4-gwiazdkowy obiekt położony w pobliżu piaszczystej plaży oraz centrum Agia Napa. To dobry wybór na spokojne wakacje. Goście mogą skorzystać z basenu zewnętrznego z tarasem, centrum fitness oraz programu rozrywkowego. Z myślą o najmłodszych przygotowano plac zabaw, brodzik oraz miniklub.

Zobaczcie ofertę hotelu Cyprotel Florida tutaj >>>

Czy warto? Naszym zdaniem tak. W cenie wliczony jest zarówno przelot (dla porównania sam przelot samolotem LOT w przybliżonym terminie to koszt około 1000 zł), transfery z lotniska do Ayia Napy, noclegi i całodniowe wyżywienie. Wliczone są także lokalne napoje alkohole, leżaki przy basenie, drobne przekąski i praktycznie wszystko czego możemy chcieć podczas wakacji. W cenę biletu wliczony jest także bagaż podręczny i rejestrowany do 20 kg.

Cena jak na szczyt sezonu urlopowego i gwarancję słonecznej pogody jest naprawdę atrakcyjna.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading

error: UWAGA: Zakaz kopiowania!