fbpx

Agia Napa chce zorganizować największy wspólny ślub i wpisać go do księgi Guinnessa

[dropcap]A[/dropcap]gia Napa wspólnie z chińskimi biurami podróży chce zorganizować masowy wspólny ślub, który zostanie wpisany do Księgi Rekordów Guinnessa. Burmistrz planuje jego organizację w lutym przyszłego roku.

Wszystkie szczegóły mają zostać ujawnione opinii publicznej podczas konferencji, która odbędzie się w październiku. To na niej właśnie Yiannis Karousos ma ustalić szczegółowy plan z przedstawicielami największych chińskich biur podróży.

Ostatni tego typu ślub odbył się w 2016 roku w Meksyku. Nie został on jednak wpisany do księgi z tego powodu, że brały w nim udział nie tylko pary heteroseksualne ale także homoseksualne. Sakramentalne “tak” powiedziało sobie ponad 2 tysiące par. W ceremonii mogła wziąć udział każda para niezależnie od wieku, rasy czy orientacji seksualnej. Po uroczystości nowożeńcy uczestniczyli w loterii, w której nagrodami były między innymi wycieczki do meksykańskich kurortów oraz pieniądze na budowę domu. Ślub wzięło tak wiele par, że udało się pobić rekord Meksyku, który został ustanowiony w zeszłym roku.

A może Wy także weźmiecie taki nietypowy ślub? Gdy tylko poznamy szczegóły na pewno Was o nich poinformujemy.


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie: