fbpx

Agia Napa: All Inclusive za 1349 zł, BB za 969 zł!

Nie każdy z Was marzy o tym aby samemu organizować sobie pobyt na Cyprze. W końcu to dla niektórych jest kłopot – zsynchronizowanie przelotów, transportów i noclegów. A do tego własne wyżywienie.

Na szczęście istnieją biura podróży a w nich oferty last minute.

Zobaczcie last minute na Cyprze tutaj >>>

Znaleźliśmy dla Was super ofertę. Tygodniowy pobyt w hotelu w Agia Napie za 1349 zł w wersji All Inclusive (z wylotem 10 maja). Wliczone wszystko: przelot, transfery, wyżywienie i dobra pogoda. SplashWorld Tofinis Apartments to idealna propozycja na wypoczynek z rodziną lub w gronie znajomych. Na terenie obiektu znajduje się aquapark (czynny od czerwca 2017), w którym dzieci jak i dorośli będą mogli oddać się wodnemu szaleństwu. Osoby poszukujące lokalnych rozrywek tj, bary, restauracje, sklepy znajdą je w oddalonej ok 1,5 km Ayia Napie. Dodatkowym atutem tego hotelu są przestronne i komfortowo urządzone studia i apartamenty.

Zobaczcie ofertę All Inclusive tutaj >>>

Czy warto? Naszym zdaniem tak. W cenie wliczony jest zarówno przelot (dla porównania sam przelot samolotem LOT w przybliżonym terminie to koszt około 1000 zł), transfery z lotniska do Ayia Napy, noclegi i całodniowe wyżywienie. Wliczone są także lokalne napoje alkohole, leżaki przy basenie, drobne przekąski i praktycznie wszystko czego możemy chcieć podczas wakacji. W cenę biletu wliczony jest także bagaż podręczny i rejestrowany do 20 kg.

Cena jak na początek sezonu urlopowego i gwarancję słonecznej pogody jest naprawdę atrakcyjna.


Zostaw swój komentarz:

Zaplanuj swoją podróż