fbpx

Tylko dziś – nawet 90% zniżki na hotele

Firmy lotnicze chyba zapomniały o dzisiejszym Cyber Poniedziałku, na szczęście nie zapomniały firmy pośredniczące w sprzedaży miejsc w hotelach. Dwie największe z nich Expedia i hotels.com przygotowały specjalne kody rabatowe z okazji święta sprzedaży przez internet.

Na stronie hotels.com (tutaj) możecie użyć specjalnego kodu rabatowego BF12. Kod należy wpisać po wybraniu hotelu i po przejściu do podsumowania. Ceny są pokoi i tak są już obniżone, a używając dodatkowo kodu BF12 ostateczna cena zostanie obniżona o dodatkowe 10%.

Zniżki obowiązują w hotelach na całym świecie a z kodu możecie skorzystać tylko dziś przy rezerwacjach dokonywanych na pobyty od dziś do końca marca 2018 roku. Jest to idealny moment na rezerwacje noclegów na okres świąteczno – noworoczny czy ferie zimowe dzieciaków.

Druga strona, która przygotowała zniżki na noclegi to Expedia. W tym wypadku ceny standardowo zostały obniżone o nawet 50% a dodatkowo po zastosowaniu kodów zniżkowych możecie obniżyć ceny noclegów o kolejne 50%. Po zsumowaniu rabatów okazuje się, że za noclegi możecie zapłacić jedynie 10% oryginalnej ceny!

Jak skorzystać z rabatu? Należy wejść na stronę expedia.com.uk (tutaj) i po wybraniu interesującego Was hotelu wpisać jeden z kodów rabatowych: 50% zniżki na noclegi UKCYBER50 (bez żadnych ograniczeń kwotowych) lub jeśli wartość Waszych noclegów jest wyższa niż 150£ możecie wybrać inny kupon obniżający cenę o 40£ – UKMONDAY40.

Podobnie jak w wypadku pierwszej oferty kody rabatowe działają tylko dziś i obowiązują na noclegi do końca marca. Możecie wybrać noclegi na całym świecie!

Życzymy udanych zakupów!
Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!