9 11 na pomoc

9 to Daniel Sikorski a 11 to Mariusz Stępiński – ARIS wzywa 9 11 na pomoc!

W ostatnim meczu, polski duet Sikorski i Stępiński, wyrwał zwycięstwo dla zespołu z Limassol w ostatnich minutach meczu. Podczas spotkania wyjazdowego z Doxą, gospodarze prowadzili od 7. minuty 1:0. Trener musiał wezwać na pomoc polski duet.

Wezwany na pomoc duet 9-11 nie zawiódł i strzelił dwie bramki.

Pierwszą dla Aris’a strzelił w 86. minucie Stępiński, kolejny gol dla Aris’a padł 3 minuty później. Tym razem Stępiński wcielił się poniekąd w rolę asystenta, a skutecznym wykończeniem wykazał się Sikorski, który w 89. minucie pokonał bramkarza gospodarzy.

Jak wynika z opublikowanych na stronie internetowej statystyk, obydwaj Polacy wystąpili w tym sezonie w siedmiu meczach. Daniel Sikorski strzelił 3 gole, natomiast Mariusz Stępiński zaliczył 5 trafień do bramki.

Aris Limassol, aktualnie, znajduje się na drugim miejscu tracąc jedynie jeden punkt do AEK Larnaka.