fbpx

86059 osób z Polski przyleciało na Cypr

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on whatsapp
Share on email
Share on print

Pomimo panującej w ubiegłym roku pandemii i praktycznie non stop zamkniętych granic, na Cypr przyleciało wielu Polaków

Z opublikowanych przez polski Urząd Lotnictwa Cywilnego danych jasno wynika, że pomimo pandemii i obostrzeń w lotach Cypr, w ubiegłym roku przyleciało lotami bezpośrednimi bardzo wielu Polaków. Z danych ULC wynika, że na Wyspę Afrodyty lotami bezpośrednimi przyleciało 86059 osób (w 2019 roku było to 219345 osób czyli prawie trzy razy więcej).

Niestety, ULC nie posiada informacji na temat lotów “z przesiadką” a jak sami zapewne dobrze wiecie przez kilka miesięcy bezpośrednie loty nie były dostępne i wiele osób latało z przesiadką w Wiedniu czy Frankfurcie.


Przez kilka miesięcy 2020 roku bezpośrednie loty z Polski na Cypr nie były dostępne.


Wyraźnie więc widać, że Polacy kochają Cypr. Z całą pewnością ilość pasażerów z Polski to znaczna zasługa nowych połączeń bezpośrednich, które dostępne są w chwili obecnej z 6. polskich miast.

Mamy nadzieję, że z opublikowanych w przyszłym roku danych będzie jasno wynikać, że 2021 rok będzie rekordowy a język polski będziemy słyszeć w każdej kawiarni i restauracji na Cyprze.


Zostaw swój komentarz:

Nasze teksty wprost na maila:

Podaj adres mailowy a codziennie wieczorem otrzymasz od nas wszystkie opublikowane teksty wprost do skrzynki odbiorczej.

Zaplanuj swoją podróż


Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!