fbpx

81. latek wykorzystywał seksualnie 5. latkę!

81. letni mężczyzna został skazany na trzy lata więzienia po tym, jak został uznany za winnego seksualnego wykorzystywania pięcioletniej córki swojego najemcy, informuje Phileleftheros.

Jak ustalił sąd dziecko zostało wykorzystane seksualnie kilkanaście razy w ciągu ostatnich kilku lat! Sąd stwierdził, że że koszmar dziecka zaczął się, gdy jej ojciec został deportowany – miała wtedy pięć lat.

Kiedy jej matka dowiedziała się o znęcaniu się, powiedziała swojej córce, aby unikała oskarżonego i nikomu nic nie mówiła – obawiała się, że zostaną wyrzuceni z domu, który wynajmują a nie mieli dokąd pójść.
W swoje 10. urodziny dziecko zorganizowało w domu przyjęcie urodzinowe – przekazało ostrzeżenie mamy koleżankom te z kolei poinformowały swoich rodziców. Rodzice dzieci nie zastanawiali się i zawiadomili służby socjalne i policję.

Dziecko zostało przebadane przez specjalistów. Stwierdzono u niego stres pourazowy, problemy z koncentracją i snem, koszmary senne, stres, złość, smutek, strach i ciągły niepokój, że ktoś się dowie i zostanie bezdomne.

Sąd wydając tak niski wyrok wziął pod uwagę wiek mężczyzny.

[bar group=”808″]


Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!