fbpx
  • Limassol 31'C ☼
  • Nicosia 37'C ☼
  • Larnaca 31'C ☼
  • Ayia Napa 30'C ☼
  • Paphos 30'C ☼
  • Limassol 31'C ☼
  • Nicosia 37'C ☼
  • Larnaca 31'C ☼
  • Ayia Napa 30'C ☼
  • Paphos 30'C ☼

8 Bike Festival w Nikozji

W sobotę i niedzielę odbyło się w Nikozji wydarzenie na którym nie mogło zabraknąć przedstawiciela naszej redakcji

8. Bike Festival to kontynuacja udanej wieloletniej imprezy organizowanej od 2012 roku przez Nicosia Motorcycle Club „LEIDRA”.

W tym roku festiwal przeszedł znaczną modernizację, ponieważ po raz pierwszy został przeniesiony na teren wystawy państwowej i miał wsparcie i wkład organizatorów Moto Expo i Boyz Stuff Show, firmy STS Events.


Podczas wydarzenia można było zobaczyć między innymi nowe produkty TARO, QJMotors oraz Ducati.

Odbywały się także liczne konkursy, zajęcia dla rodzin. Był także zorganizowane koncerty znanych cypryjskich zespołów.


Cypryjska policja zorganizowała także kilka pogadanek i prezentacji na temat bezpieczeństwa ruchu drogowego.

Impreza była bardzo udana – wielbicieli maszyn na dwóch kołach nie powinno zabraknąć na tym wydarzeniu w przyszłym roku.


Zostaw swój komentarz:


Więcej w tym temacie:



error: UWAGA: Zakaz kopiowania!

Pomyślnie zapisałeś się do newslettera

Wystąpił błąd podczas próby wysłania żądania. Proszę spróbuj ponownie.

Cypr24 wykorzysta informacje, które podasz w tym formularzu, aby być z Tobą w kontakcie i dostarczać najnowsze teksty