Pobyt na Cyprze na 7 dni od 1199 zł + samochód za 14,50€ za dobę!

Myśleliście o zwiedzaniu Cypru zimą? No mowa oczywiście o tej naszej polskiej zimie gdzie króluje pogoda w kratkę, a głównie jest zimno i temperatura oscyluje w granicach 5-10°C. Jeśli marzy Wam się tańsze zwiedzanie wciąż ciepłej Wyspy Afrodyty – nie czekajcie czas pakować walizki.

Firm organizujących jesienno-zimowe wyjazdy na Cypr wcale nie jest tak wiele. My znaleźliśmy dla Was kilka interesujących ofert.

Oto jedna z nich – 7 dniowy pobyt w hotelu z dwiema gwiazdkami „Larco” w Larnace. W cenie 1199 zł macie zagwarantowany przelot z Warszawy do Larnaki i z powrotem a także noclegi. Niestety nie ma w tej cenie wyżywienia, ale jeśli chcecie możecie je wykupić na miejscu.

Zobacz ofertę hotelu tutaj >>>

Za 7 dniowy pobyt w hotelu z trzema gwiazdkami „Flamingo Beach” także w Larnace zapłacicie 1408 zł  od osoby. W cenę wliczone są przeloty, transfery do i z hotelu a także dwa posiłki dziennie – śniadania i obiadokolacje.

Zobacz ofertę hotelu tutaj >>>

Jeżeli myślicie o Limassol to 7. dniowy pobyt w trzygwiazdkowym hotelu „Navaria” będzie Was kosztował 1533 zł od osoby. Oczywiście w cenę wliczone są przeloty, transfery a także śniadania w formie bufetu.

Zobacz ofertę hotelu tutaj >>>

Jeżeli zamierzacie wybrać się do czterogwiazdkowego hotelu w Ayia Napie to polecamy pobyt w „Limanaki Beach”. 7. dniowy pobyt z wliczonymi śniadaniami, transferami i oczywiście przelotem będzie Was kosztował 1559 zł od osoby.

Zobacz ofertę hotelu tutaj >>>

Oczywiście tego typu ofert jest dużo więcej. Wszystkie oferty na pobyt na Cyprze możecie zobaczyć tutaj >>>

Dla wszystkich, którzy zdecydują się przylecieć na Cypr, nasz partner wypożyczalnia samochodów General Car Hire z Larnaki przygotował specjalną ofertę – możecie wypożyczyć samochód na swoje cypryjskie podróże za jedynie 14,50€ za dobę! Przy wypożyczaniu nie potrzebna Wam będzie żadna kaucja ani blokada środków na karcie! Wystarczy, że zadzwonicie pod numer

+357 96 55 35 88

i omówicie wszystkie szczegóły dotyczące wypożyczenia samochodu z Panią Patrycją. Możecie oczywiście rozmawiać po polsku!


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading