fbpx

Pakiet – tydzień na Cyprze z Katowic za 129€ za osobę

Korzystaliście kiedyś z pakietów lot+hotel? Nie, nie mówimy o takich, które dostępne są w biurach podróży i tak naprawdę trudno jest znaleźć coś interesującego. Mówimy o pakietach, gdzie praktycznie sami układacie sobie plan podróży.

Strona, którą znaleźliśmy jest niestety tylko po angielsku, ale wierzymy, że dacie sobie radę. Porównując ceny pakietów, czyli noclegów wraz z przelotem dochodzimy do wniosku, że jest to faktycznie tańsze niż gdybyśmy mieli to robić oddzielnie.

Znaleźliśmy pakiety na loty zarówno z Warszawy jak i z Katowic. Ze stolicy możecie przylecieć na Cypr i zostać w Agia Napie za 146€ od osoby w terminie 5-12.01.2018 (zobacz szczegóły tutaj) a z Katowic dostępne są pakiety za 129€ (zobacz tutaj) od osoby w terminie 23.02-02.03.2018. W obydwu przypadkach wliczony jest zarówno przelot jak i 7. noclegów! Podróże można dowolnie modyfikować wybierając inne godziny lotów czy lepsze pokoje. Można także “dołożyć” większą ilość osób – wtedy cena jednostkowa za osobę oczywiście spada.

Jeśli chcecie kupić same bilety lotnicze – proszę bardzo. W tym wypadku ceny biletów wyglądają następująco:

Warszawa – Larnaka – Warszawa

Katowice – Larnaka – Katowice

Macie więc wybór – możecie kupić sam bilet lub bilet w pakiecie z noclegami.

Dla wszystkich, którzy zdecydują się przylecieć na Cypr, nasz partner wypożyczalnia samochodów General Car Hire z Larnaki przygotował specjalną ofertę – możecie wypożyczyć samochód na swoje cypryjskie podróże za jedynie 14,50€ za dobę! Przy wypożyczaniu nie potrzebna Wam będzie żadna kaucja ani blokada środków na karcie! Wystarczy, że zadzwonicie pod numer

+357 96 55 35 88

i omówicie wszystkie szczegóły dotyczące wypożyczenia samochodu z Panią Patrycją. Możecie oczywiście rozmawiać po polsku!
Zostaw swój komentarz:

Więcej w tym temacie:


error: UWAGA: Zakaz kopiowania!