7 dni na Cyprze za 1176 zł w maju

Jeżeli szukacie idealnej ceny na wypoczynek w maju na Cyprze znaleźliśmy ofertę 7 dni w Agia Napie za 1176 zł od osoby (przelot i zakwaterowanie)

Czy 1176 zł od osoby za 7 dni w Agia Napie to dobra cena? Naszym zdaniem tak biorąc pod uwagę fakt, że w cenę wliczone są przeloty (do wyboru kilka miast w Polsce) a także noclegi.

Zgodnie z ofertą wakacje.pl pobyt potrwa od 23 maja do 31 maja. Nocować będziecie w Paul Marie Hotel Apartments w Agia Napie, który położony jest 300 m od centrum kurortu.

Wszystkie szczegóły dotyczące tej oferty znajdują się na stronie portalu na który zostaniecie przeniesieni po kliknięciu w grafikę poniżej:

Cena, która widzicie powyżej dotyczy dwóch osób.

Będąc już na miejscu warto wypożyczyć samochód aby nieco pozwiedzać okolicę. Udało nam się znaleźć samochód w całkiem przystępnej cenie, który wypożyczycie będąc już na miejscu – koszt za cały tydzień wynajmu to 558 zł (strona z ofertami otworzy się po kliknięciu w obrazek poniżej):

Pamiętajcie, że warto jest się ubezpieczyć na okres urlopu na Cyprze i wykupić ubezpieczenie od rezygnacji z podróży – idealnym rozwiązaniem będzie wykupienie polisy na tej stronie internetowej tutaj.


Zostaw swój komentarz:
[itfruit_adrotate_by_category]

Discover more from Cypr24

Subscribe now to keep reading and get access to the full archive.

Continue reading